На факультеті початкової та мистецької освіти відбувся конкурс читців поезії Тараса Шевченка

10 березня 2020 року на факультеті початкової та мистецької освіти відбувся конкурс читців поезії Великого Кобзаря «Вінок Шевченкові сплітаємо із віршів».

Із вітальним словом до студентів і викладачів звернулася завідувач кафедри філологічних дисциплін та методики їх викладання у початковій школі професор Марія Федурко, яка відзначила значимість Шевченкового слова та його особистості для підростаючого покоління, для нашої держави та людства взагалі, наголосила на важливості риторичних знань і вмінь, які сприяють становленню людини як цінної для суспільства особистості.

Кожен учасник конкурсу продемонстрував власне «прочитання» поезії Тараса Шевченка. Конкурсанти вражали глядачів природністю виконання творів, креативністю.

Авторитетне журі у складі завідувача кафедри філологічних дисциплін та МВПШ професора Марії Федурко, старшого викладача кафедри філологічних дисциплін та МВПШ Лесі Лужецької, доцента кафедри педагогіки та МПО Наталії Калити, доцента кафедри культурології та мистецької освіти Петра Фриза відзначило переможців: І місце – Оксана Грабович (студентка групи ПОІ-22Б), ІІ місце – Віра Магур (студентка групи ПО-22Б), ІІІ місце – Іванна Лесів (студентка групи ПО-11Б).

Усі конкурсанти отримали відзнаки, а переможці – ще й подарунки на згадку.

Вам буде цікаво