На факультеті початкової та мистецької освіти відбулася студентська науково-практична конференція

6 квітня 2021 року кафедра педагогіки та методики початкової освіти організувала та провела в онлайн-режимі з використанням платформи ZOOM студентську науково-практичну конференцію «Молоді паростки науки – 2021». Модератор конференції – доцент Любов Скалич. У вступному слові Любов Йосипівна привітала учасників, акцентувала на важливості таких заходів у науково-дослідній роботі студентів.

Співдоповідачами на конференції були здобувачі ІІ курсу другого (магістерського) рівня вищої освіти, а також студенти-бакалаври ІV курсу, які взяли активну участь в обговоренні та дискусії.

Виступи були цікавими, змістовними, конструктивними, доповненими мультимедійними презентаціями. Варто відзначити доповіді Л. Щигельської, О. Миц (науковий керівник – доцент Лілія Стахів), М. Грицишин (науковий керівник – доцент Леся Колток), Т. Ромашко (науковий керівник – доцент Ірина Садова), І. Гавриляк (науковий керівник – доцент Соломія Ілляш), М. Пилипчак (науковий керівник – доцент Наталія Муляр), Х. Гришко (науковий керівник – доцент Наталія Калита).

У дружній атмосфері прозвучали цікаві думки, пов’язані із реформуванням Нової української початкової школи.