На факультеті початкової та мистецької освіти відбулася студентська науково-практична конференція

21 травня 2021 року з нагоди відзначення 25-ї річниці Конституції України на факультеті початкової та мистецької освіти за допомогою системи Zoom відбулася студентська науково-практична конференція «Конституція – одна із основ державності». Модератор – доцент кафедри культурології та мистецької освіти Лариса Костюк.

Учасники наукового заходу – студенти ІІ курсу спеціальностей ПОА(Б) та ПОІ(Б). Теоретичною основою для проведення конференції стала навчальна дисципліна «Українознавство» у межах вивчення теми «Україна: нація, держава».

На конференції заслухано та обговорено такі проблеми: «Поняття та особливості конституції», «Історія української конституції», «Конституційна ніч», «Конституція України як основний Закон держави і громадянського суспільства».

Насамкінець відбулася презентація навчально-наукового дослідження студенток Марії Криницької, Ольги Солтис та Ірини Дзюбак.

Підсумком роботи стало усвідомлення того, що прийнята у 1996 році Конституція України визначила стратегію подальшого розвитку української держави, активізувала процеси державотворення та стала визначальним чинником забезпечення державного суверенітету, консолідації й становлення українського громадянського суспільства.