На факультеті початкової та мистецької освіти відбулася наукова конференція

17 травня 2021 року в межах Фестивалю науки – 2021, приуроченого до Дня науки в Україні, на факультеті початкової та мистецької освіти в режимі онлайн із використанням платформи ZOOM відбулася наукова конференція «Проблеми та перспективи впровадження інклюзивної освіти в Україні».

Модераторка заходу доцентка Ірина Садова наголосила на важливості формування інклюзивної культури українського соціуму та розробленні інноваційних технологій інклюзивного навчання в закладах загальної середньої освіти.

У роботі наукової конференції взяли участь здобувачі першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності «Початкова освіта». Студенти за допомогою презентаційних матеріалів окреслили проблемні аспекти інклюзивної освіти, розкрили досвід шкіл в організації інклюзивного навчання та застосуванні ефективних методик роботи з дітьми з особливими освітніми потребами, визначили ефективні шляхи включення батьків до освітнього процесу як активних суб’єктів інклюзії. Особливо детально зупинилися на головних завданнях щодо забезпечення дітям з особливими потребами всіх можливостей для повноцінного навчання і виховання.

Науковий захід викликав неабияке зацікавлення студентів, активну дискусію та обмін думками.