На факультеті історії, педагогіки та психології відбувся захід «Чорнобильська катастрофа. Пам’ятаємо»

26 квітня 2023 року виповнилося 37 років із часу аварії на Чорнобильській АЕС, яка стала найбільшою техногенною катастрофою ХХ століття. Тоді, у квітні 1986 року радіоактивним цезієм було забруднено 3/4 території Європи. 8,5 мільйонів жителів України та сусідніх країн у найближчі дні після аварії отримали значні дози опромінення, близько півмільйона з них померли від наслідків радіації.

У цей день на факультеті історії, педагогіки та психології відбувся захід «Чорнобильська катастрофа. Пам’ятаємо». Отець-капелан Олег Кекош запросив до спільної молитви студентів і викладачів. До присутніх звернулися декан факультету Орест Гук та заступник декана Андрій Зимянський. Із доповіддю «Чорнобильська катастрофа – паралель із сьогоденням» виступив студент групи ІП-22Б Руслан Жукевич.

Насамкінець студенти та викладачі переглянули фільм «Ядерна голка».

Час минає, але радіаційна небезпека знову постала перед Україною та цілим світом. Держава-агресор поставила всіх на межу ще однієї ядерної катастрофи у ніч захоплення Запорізької АЕС…