»

На біолого-природничому факультеті вшанували пам’ять жертв голодомору

26 листопада 2021 року на біолого-природничому факультеті у форматі онлайн із використанням платформи ZOOM відбувся виховний захід «Вшанування пам’яті жертв Голодомору», який підготували і провели студенти ІІІ курсу груп БХ-31Б та Б-32Б.

Модераторка заходу – кураторка академічних груп доцентка Ярослава Павлишак.

Захід розпочали словами: “Голодомор одне з найстрашніших явищ людства. Це був найчорніший час в історії України. У світі не зафіксовано такого голоду, як той, що випав на долю народу найродючішої землі. Без стихії, без засухи, без війни в самому центрі Європи, в Україні, яка незадовго перед цим була житницею континенту, небачений голод забрав у могилу від 7 до 10 мільйонів людей.”

Документальні факти, спогади про трагічні сторінки нашої історії, віршовані рядки про Голодомор та продемонстрований відеоролик «Голодний Дух» торкнулися душі кожного.

Хвилиною мовчання та запаленими свічками згадали закатованих голодом жертв геноциду українського народу.

Наприкінці заходу деканка факультету доцентка Світлана Волошанська, доцентка Ярослава Павлишак і студентська деканка факультету Христина Місяйло висловили слова вдячності студентам за проведений захід, які пригадали трагічне минуле нашого народу, вшанували пам’ять безвинно замучених голодом та політичними репресіями людей і побажали, щоб ніхто й ніколи не відчув того страху, який перетерпів наш український народ.

Нехай пам’ять про всіх невинно убієнних живе в наших серцях і гуртує у спільній боротьбі за свободу та гідність українського народу!

Христина МІСЯЙЛО,

студентська деканка біолого-природничого факультету