На біолого-природничому факультеті відбувся Фестиваль STEM-проєктів

1 червня 2021 року на біолого-природничому факультеті у межах співпраці з Центром професійного розвитку педагогічних працівників Дрогобицької міської ради відбувся Фестиваль STEM-проєктів.

Захід був орієнтований на впровадження STEM-освіти як нового розвивального середовища для учнів, що передбачає безпосередньо дослідницьку діяльність школярів із практичними навиками та розвитком критичного мислення.

З вітальним словом до учасників звернулася директор Центру професійного розвитку педагогічних працівників Дрогобицької міської ради Галина Марчук, яка детально розказала про мету STEM-освіти.

Декан біолого-природничого факультету доцент Світлана Волошанська наголосила, що факультет підтримує всі інноваційні форми навчання і є чудовим осередком для впровадження STEM-освіти та розвитку професійних компетентностей для майбутніх студенів.

Завідувач кафедри анатомії, фізіології та валеології доцент Віталій Філь запропонував подальшу співпрацю у відпрацюванні навиків щодо надання домедичної допомоги при невідкладних станах, зокрема проведення серцево-легеневої реанімації.

З пізнавальною лекцією виступила доцент кафедри екології та географії Оксана Микитчин «Використання інтерактивних моделей при вивчені еволюції Землі».

Організаційні моменти в співпраці здійснювала викладач кафедри екології та географії Мар’яна Досвядчинська.

На фестивалі були представлені презентації восьми проєктів, які були дуже цікавими і змістовними. Тематики проєктів: «Освітній вулик», «Розумна теплиця», «Робототехніка», «Таємниці дрогобицької солі», «Цікава історія електрики», «Змінюємо школу разом», «Корисні додатки», «Дивосіль», «Природа завбачлива». Також на біолого-природничому факультеті було розміщено 4 локації, де учні презентували свої розробки. Учасники фестивалю отримали грамоти та сертифікати.