На біолого-природничому факультеті відбулася XІI Всеукраїнська учнівська науково-практична конференція

5 листопада 2018 р. на біолого-природничому факультеті відбулася XІI Всеукраїнська учнівська науково-практична конференція «Еколого-валеологічна культура – вибір XXI століття».

Програма заходу включала пленарне засідання, презентацію-тренінг, секційну роботу, прийняття резолюції та закриття конференції.

На відкритті заходу вітальне слово виголосили: декан біолого-природничого факультету доцент Світлана Волошанська; завідувач кафедри природничо-математичної освіти ЛОІППО Ніна Новікова; президент VZW ORADEA, Doctor honoris causa ДДПУ імені Івана Франка Патрік Беллінк; заступник декана біолого-природничого факультету з навчальної роботи доцент Григорій Коссак; лектор доцент факультету медсестринства і охорони здоров’я Університету прикладних наук VIVES Ганна Гюйсман.

В рамках конференції відбулася презентація проекту та проведення тренінгу «Невідкладна допомога – BLS». Лектор Ганна Гюйсман провела тренінгові заняття за участі студентів біолого-природничого факультету для учнів-учасників учнівської конференції з надання невідкладної допомоги з використанням тренажеру СЛР Lilly. Тренінг проводився у двох групах відповідно до секцій конференції (в екологів та валеологів). В ньому взяло участь близько 40 дітей із різних районів Львівської області (Стрийського, Дрогобицького, Пустомитівського, Новояворівського, Сколівського, Яворівського).

Учні набули практичних навичок серцево-легеневої реанімації. Прослухали зауваження щодо правильної послідовності надання реанімаційних заходів та відпрацювали основні кроки надання невідкладної допомоги з Ганною Гюйсман.

Підсумком конференції було вручення сертифікатів учасникам і подяк керівникам за участь та підготовку учнів до науково-практичної конференції.

Загалом, учасники цієї конференції, як учні, так і вчителі, зацікавилися у продовженні навчання навичкам серцево-легеневої реанімації в їхніх школах і проведенні подальших наукових пошуків в сфері екології та валеології.

 

Вам буде цікаво