На біолого-природничому факультеті відбулася викладацька онлайн-конференція

14 квітня 2021 року на біолого-природничому факультеті в режимі онлайн із використанням платформи ZOOM відбулася звітна науково-практична конференція професорсько-викладацького складу. Модератор конференції заступник декана з наукової роботи та міжнародної співпраці доцент Василь Стахів привітав усіх учасників конференції, акцентуючи увагу на доцільності проведення таких заходів у науковій роботі викладачів.

Під час проведення пленарного засідання науково-педагогічні працівники факультету з цікавими доповідями і презентаціями представили результати пошуково-дослідницької роботи різноманітної тематики: доцент Григорій Коссак “Реформування базової середньої освіти”; доцент Віктор Сеньків “Проблеми утилізації побутових і промислових відходів у Дрогобицькій агломерації”; викладачка Оксана Лупак “Еколого-біохімічні засади застосування біостимуляторів при вирощуванні лікарських рослин на Заході України” та ін.

У дружній атмосфері прозвучали цікаві думки, пов’язані із реформуванням базової середньої освіти, проблемами утилізації відходів, вирощуванні лікарських рослин на Передкарпатті.

Насамкінець організатори конференції наголосили на актуальності й вагомості наукових досліджень та висловили вдячність всім учасникам.