На біолого-природничому факультеті відбулася студентська онлайн-конференція

20 – 21 квітня 2021 року на біолого-природничому факультеті в режимі онлайн із використанням платформи ZOOM відбулася звітна науково-практична конференція здобувачів вищої освіти “Актуальні проблеми біології, географії, екології, хімії та валеології”. Робота конференції проходила у чотирьох секціях: “Методика викладання біології та хімії” (модератор – доцент Григорій Коссак); “Біологія та хімія” (модераторка – доцентка Галина Клепач); “Екологія та географія” (модераторка – доцентка Оксана Микитин); “Валеологія” (модераторка – доцентка Галина Ковальчук).

На початку секційних засідань модератори привітали всіх учасників, акцентуючи на доцільності проведення таких заходів у науковій-дослідній роботі студентів.

Під час конференції студенти виступали з цікавими доповідями та презентаціями, представляючи результати пошуково-дослідницької роботи різноманітної тематики.

До роботи науково-практичної конференції здобувачів вищої освіти долучилися і викладачі факультету: доценти Світлана Волошанська, Василь Стахів, Віталій Філь, Ірина Бриндзя, Ярослава Павлишак, Галина Ковальчук, викладачка Оксана Лупак.

У невимушеній атмосфері проходила дискусія та прозвучали цікаві думки, пов’язані із науковою діяльністю студентів.

Насамкінець модератори наголосили на актуальності й вагомості наукових досліджень та висловили вдячність всім учасникам.