На біолого-природничому факультеті стартував тренінг для студентів університету

19 листопада 2019 року на біолого-природничому факультеті у рамках проекту «Невідкладна допомога – BLS», який було організовано спільно з Університетом прикладних наук VIVES за підтримки неурядової організації VZW «ORADEA», відбувся тренінг для студентів факультету психології, педагогіки та соціальної роботи й студентів інституту фізичної культури і здоров’я. Ініціатором проведення заходу стала доцент Жанна Гущак. Модераторами тренінгу були доценти Олена Волошин, Віталій Філь, Ірина Копко та викладач Оксана Лупак.

На факультеті організовано робочу групу з числа студентів, серед яких активну участь у проведенні цього тренінгу взяли: Назар Качмарик, Василина Токар, Назар Войтович та Ірина Галій. Вони прочитали лекцію та продемонстрували методику СЛР із використанням тренажеру Lilly. Усі учасники тренінгу мали змогу відпрацювати навики за європейськими стандартами BLS, а студенти робочої групи проекту виступили у ролі тренерів.

Метою міжфакультетської співпраці є виховання у молоді відповідальності за здоров’я, формування пізнавального інтересу до невідкладної допомоги, відпрацювання навичок щодо проведення серцево-легеневої реанімації та розширення кола друзів й однодумців.

Проведений тренінг залишив в учасників позитивні враження, а доброзичлива атмосфера надихнула всіх на подальшу співпрацю.

Вам буде цікаво