«Миро точить душа, що спізналася з Духом, Мироточить себе у собі мій народ…»

17 жовтня 2017 року на філологічному факультеті відбулася зустріч із відомою українською письменницею, авторкою знакових поетичних збірок «Сльоза любистку», «Біла молитва братика», «Мироточиво душ», «Солоний Хрещатик», лауреатом премій імені Василя Стуса та Олени Пчілки Антоніною Листопад.

Поетеса пристрасно й емоційно читала власні поезії, розповідала про свій драматичний шлях вигнанки з рідної землі (п. Антоніна до 2014 року мешкала в місті Краснодон, що на Луганщині), ділилася творчими планами. Лілія Кобільник виконала декілька пісень на слова Антоніни Листопад, серед них – знаменитий «Реквієм Небесній Сотні». Поезії читала знана дрогобичанка Олександра Лисак. Студенти філологічного факультету підготували поетичну композицію «Є страсті Господні. І страсті земні…» до 85-х роковин Голодомору за мотивами творів письменниці.

Модератором зустрічі виступив професор Михайло Шалата. Ідея та організація – старшого викладача кафедри світової літератури і славістики Ігоря Розлуцького та доцента кафедри української мови Марії Стецик.

Вам буде цікаво

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors