Миколай приходив!

Напередодні Дня святого Миколая студенти факультету історії, педагогіки та психології відвідали спільноту міжнародного християнського руху «Віра і Світло» «Цілюща купіль» при церві пророка Іллі, що у місті Трускавець.
Спочатку члени спільноти разом зі студентами розписували імбирні печива. Це кулінарний майстер-клас для дітей та дорослих дозволив створити смачні і красиві смаколики. Майстер-клас проходив у цікавій ігровій формі в теплій та дружній атмосфері. Розпис пряників допомагає розвивати дрібну моторику, уяву і фантазію, що є дуже корисним для людей з особливими потребами, а також дає можливість відчути себе справжнім художником і втілити в життя свої яскраві ідеї!
Опісля майстер класу до спільноти завітав Святий Миколай, котрий роздав подарунки всім присутнім. Дорослі та діти танцювали, розказували вірші, співали разом пісні.
На завершення відбулося спільне чаювання, де усі присутні мали змогу ближче познайомилися і більше дізнатися одні про одних. Члени спільноти розповіли про різні події, заходи, поїздки та плани на Різдвяні свята.
Щиро дякуємо за пряники Роксолані Алтуніній. Також висловлюємо щиру подяку та зичимо наснаги у такій благородній і благодійній справі Мар’яні Гаврилків. Добро переможе! Разом до перемоги!