Мріємо про мирне небо і щасливе майбутнє!!!

17 березня в гуртожитку №5 відбулося чергове заняття з тимчасово переміщеними дітьми, організоване кафедрою загальної педагогіки та дошкільної освіти. Тема заняття «Психологіний малюнок». Мета – створити для дітей умови для сублімації травмуюючого пережитого досвіду, полегшити переживання страху, відірваності від рідної домівки, а для значної частини дітей і від батьків. Малюванню передували рухливі ігри, знайомство з викладачами, створення установки на довіру. Дві години з перервами, щоб попити молоко з бананом, діти малювали українські танки, що влучають в танки російських загарбників, українські літаки, що несуть мир у голубому небі. Українські прапори майоріли на малюнках, розквітали фантастичні квіти, буяли дерева. А ще були котики, канарки та інші домашні звірі. Діти малювали свої сім’ї, домашні речі, бургери з «МакДональдз», мирне життя. Презентуючи свої малюнки, говорили про свою мрію – близьку перемогу, зустріч з татусями, повернення додому. Заняття завершилося спортивними розвагами. З дітьми провели час проф. Марія Чепіль, завідувачка кафедри, проф. цієї ж кафедри Надія Скотна, доцент–волонтер з КНУ імені Тараса Шевченка Таїсія Кириленко.