Міжуніверситетський онлайн-лекторій розпочав свою роботу

Академічні родини Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка, Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка та Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника прочитають для здобувачів вищої освіти і всіх зацікавлених осіб лекції за актуальними напрямками суспільних, біологічних, природничо-математичних та гуманітарних наук.

Наразі ініціативу підтримали понад 100 науково-педагогічних працівників. Відвідування лекторію буде доступним для всіх охочих, що дозволить здобувачам із різних регіонів (у тому числі де ведуться активні бойові дії) виповнити компоненти неформальної/інформальної освіти та збагатити свій багаж знань.

Лекторій триватиме 3 тижні, з 28.03.2022 р. до 15.04.2022 р. Розклад у форматі ексель-таблиці з активними покликаннями розміщений тут. Лекції будуть відбуватися на платформах Google-meet та Zoom.

Учасники можуть отримати сертифікат про проходження лекцій, заповнивши гугл-форму після завершення лекції (-їй). Покликання на гугл-форму знаходиться в розкладі.

Реалізація міжуніверситетського онлайн-лекторію повністю відповідає стратегічним планам розвитку університетів, зокрема активізації внутрішньої мобільності, висвітлення власних авторських методик та напрацювань, а також освітніх та наукових новацій, які розробляються в Університетах для широкої аудиторії.

Микола ПАНТЮК,

професор, проректор з наукової роботи