Міжнародний україно-бельгійсько-румунський семінар-тренінг на факультеті психології, педагогіки та соціальної роботи

25 – 29 березня 2019 року на факультеті психології, педагогіки та соціальної роботи відбувся XІІ Міжнародний науково-методичний семінар-тренінг «Сучасні технології соціально-педагогічного супроводу дітей та молоді з особливими потребами в умовах інклюзивної освіти», який уже традиційно в рамках міжнародної співпраці з бельгійськими та румунськими партнерами організувала кафедра соціальної педагогіки та корекційної освіти.

У заході взяли участь понад 80 студентів спеціальностей «Соціальна робота», «Практична психологія» та «Дошкільна освіта», а також група педагогів загальноосвітніх закладів та фахівців соціальної сфери, які працюють у нашому регіоні (м. Дрогобич, Трускавець, Самбір).

Тренінги проводили багаторічні партнери факультету – спеціалісти соціального центру для людей з обмеженими можливостями «Зевенберген» Рафаель Гутенс, Франк Ван ден Ейндер, Ганне Гейлен, Ільсе Ван Гельшоехт (Бельгія) та інклюзивного центру «Крістал» Шаболькс Герман (Румунія).

Робота відбувалася у групах «Соціальні навички як напрям командної роботи» і «Розуміння аутизму» на факультеті психології, педагогіки та соціальної роботи та у групі «Базові навички у роботі з дітьми з особливими потребами в умовах інклюзивного-освітнього середовища» на базі інклюзивно-ресурсного центру м. Трускавець. Учасники ознайомилися з цікавим досвідом практичної роботи з дітьми з особливими потребами в умовах інклюзивної освіти, відпрацьовували сучасні технології соціально-педагогічного супроводу, удосконалювали вміння і навички підтримки дітей з особливими освітніми потребами.

На завершення організатори семінару-тренінгу підбили підсумки роботи, обговорили тематику подальших заходів та вручили сертифікати учасникам.


Вам буде цікаво

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors