Міжнародний науковий конгрес на біолого-природничому факультеті

21 жовтня 2021 року на біолого-природничому факультеті в режимах офлайн та онлайн розпочато роботу IV Міжнародного наукового Конгресу «SMART SOCIETY-2021» (Польща – Україна), який триватиме два дні.

У перший день роботи Конгресу проведено пленарне та секційне засідання IV Міжнародної науково-практичної конференції «Bioresources and Human Health». Організаторами заходу виступили Полонійна Академія в Ченстохові та Дрогобицький державний педагогічний університет імені Івана Франка. Співорганізатори конференції: Університет прикладних наук VIVES (Бельгія), неурядова організація VZW ORADEA (Бельгія), Технологічна Академія в Резекне (Латвія) та Національний університет «Львівська політехніка» (Україна).

Із вітаннями та побажаннями змістовних доповідей і плідної наукової праці до учасників конференції звернулися: ректор Полонійної Академії в Ченстохові професор Анджей Кринський; президент неурядової організації VZW ORADEA Патрік Беллінк; проректор з науково-педагогічної роботи доцент Юрій Вовк. Модераторкою заходу була деканка біолого-природничого факультету Світлана Волошанська.

Із доповідями на пленарному засіданні виступили: директор комунальної установи «Інститут міста Дрогобич», Міжнародний експерт ОБСЄ з економічного розвитку Володимир Кондзьолка; професор кафедри біології та хімії біолого-природничого факультету Ярослав Лесик; старша наукова співробітниця науково-технологічного відділу економічного аналізу, науково-консультаційного та інформаційного забезпечення трансферу інновацій (Волинська державна сільськогосподарська дослідна станція Інституту картоплярства Національної академії аграрних наук України), доцентка Алла Соколова; заступник голови ВАНР, віце-президент УАОМТ, Президент асоціації науково-практичної озонотерапії, доцент кафедри неврології і рефлексотерапії НУОЗ ім. П.Л. Шупика Ігор Довгий; викладачка кафедри анатомії, фізіології та валеології біолого-природничого факультету Оксана Лупак; професорка Дніпропетровської медичної академії Людмила Пісоцька.

У другій половині дня проведено секційні засідання за напрямами роботи конференції.

22 жовтня 2021 року буде продовжено роботу Конгресу та підбито підсумки.

Василь СТАХІВ,
заступник декана з наукової роботи та міжнародної співпраці, доцент