Міжнародний день рідної мови на факультеті початкової та мистецької освіти

26 лютого 2020 року на факультеті початкової та мистецької освіти відбулися «Мовні ігри», які організувала кафедра філологічних дисциплін та методики їх викладання в початковій школі.

Щороку святкування Міжнародного дня рідної мови відбувається у різних форматах. Цьогоріч вшанування рідної мови мало на меті привернути увагу факультетської громади до проблем захисту мовної й культурної багатоманітності (задля чого встановлено це свято!) у формі інтелектуально-розважальної гри.

Студентські команди згадували цитати про мову, відтворювали українські паремії за зображеннями, компонували нові слова, розплутували головоломки, відгадували відомих українців, що підносили наше слово, підтверджували або спростовували твердження про мову, називали виконавців українських пісень. Учасники гри відчули, що українська мова – це модно й сучасно, цікаво та захопливо, емоційно й азартно, поетично та пісенно. Завзяття додавали й призи – книги українських письменників. Скажімо, команда-переможець може похизуватися романом Сергія Жадана з автографом автора. А ще три команди, які набрали найбільше балів, отримали сертифікати на піцу.

У перерві студентка ІІІ курсу Марія Коломейко виконала пісню «Рідна мова» (слова Лесі Лужецької, музика Івана Околовича). А всі разом весело й дружно відзначили Міжнародний день рідної мови.

Стежте за новинами на Telegram-каналі: https://t.me/ddpu_im_franka та у мережі Facebook: https://www.facebook.com/dspu.edu.ua/

 

Вам буде цікаво