Міжнародне стажування

Дві полоністки кафедри зарубіжної літератури та полоністики ДДПУ імені Івана Франка Оксана Яворська  та Ганна Іваночко пройшли стажування в Університеті імені Коперника у Торуні з 24 по 28 квітня за програмою ERAZMUS+.
В рамках стажування викладачі обмінялися досвідом, презентували фрагменти своїх занять з польської мови та літератури, придбали фахову літературу.
На засіданні кафедри теорії та літератури компаративістики окреслили перспективи подальшої співпраці, включаючи обмін здобувачами обох закладів та можливість реалізовувати  науковий потенціал навчальних установ.
Дякуємо відділу міжнародної співпраці Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка за організацію міжнародного стажування для викладачів польської мови факультету української та іноземної філології. Досвід, здобутий в Торуні, незабутній
Доцент кафедри зарубіжної літератури та полоністики Ганна Іваночко