Міжнародна співпраця

22 червня 2016 року відбулась зустріч керівництва Франкового університету з головою Міжнародного альянсу «Азербайджан-Україна» Ельмаром Мамедовим.
Однією з головних тем зустрічі було обговорення питання реалізації програми навчання азербайджанських студентів у Дрогобицькому виші. Розповідаючи Ельмару Мамедову про історію, етапи розвитку та науковий потенціал університету, професор Надія Скотна зупинилася й на поточній діяльності та основних завданнях, які стоять сьогодні перед керівництвом ВНЗ. Голова альянсу Ельмар Мамедов розповів про освітню систему Азербайджану, наукові досягнення вітчизняних науковців та висловив зацікавленість проектом щодо навчання азербайджанської молоді в Дрогобицькому педуніверситеті. На завершення зустрічі для гостей було проведено екскурсію університетом, вручено пам’ятні подарунки.