Міжнародна співпраця в межах реалізації проєкту Erasmus+ KA 107 триває

6 лютого 2022 року в межах реалізації проєкту Erasmus+ KA 107 шестеро студентів інституту фізичної культури і здоров’я (освітня програма «Фізична терапія і ерготерапія») Дрогобицького державного педагогічного університету ім. І. Франка прибули до Бельгії, де розпочнуть тримісячне навчання в Університеті прикладних наук VIVES. Чарівний Брюгге гостинно та з любов’ю привітав наших студентів.

Цього ж дня студенти інституту фізики, математики, економіки та інноваційних технологій Маркіян Ковалько та Максим Фейбаш також прибули до Королівства Бельгія. Вони протягом семестру навчатимуться за програмою Erasmus+ KA 107 в Бізнес Академії Університету прикладних наук VIVES.

Бажаємо студентам Дрогобицького університету успішного навчання, великих успіхів, нових друзів, чудових зустрічей і гарних вражень!!!