Міжнародна наукова конференція

22 – 24 вересня 2016 року відбулася чергова щорічна Міжнародна наукова конференція „На пограниччі культур та народів. Економіка – суспільство – культура”, організована Державною вищою професійною школою ім. Яна Ґродка у Саноку (Польща). Вже вдруге єдиним партнером конференції з українського боку виступив Полоністичний науково-інформаційний центр ім. Ігоря Менька ДДПУ ім. Івана Франка. У конференції взяли участь викладачі університету: проф. Ірина Бермес, яка виголосила доповідь „Фестиваль „Лемківська Ватра” у Ждині: феномен відновлення автентичного субетнічного фольклору”; доц. Олександра Німилович із доповіддю „Творчість Юліуша Зарембського у контексті міжкультурного діалогу: Польща – Україна”; доц. Віра Меньок із доповіддю „Бруно Шульц та сучасні соціально-культурні зміни Дрогобича: філософія діалогу чи „вигадування ворогів”?”; доц. Павло Скотний із доповіддю „Розвиток системи освіти в Україні у контексті глобальних міграційних процесів”; доц. Олена Галян із доповіддю „Діагностика як елемент сприяння суб’єктності учня під час міграційних процесів в Україні” та доц. Ігор Галян із доповіддю „Детермінанти оцінювання особистісного розвитку української молоді: регіональний аспект”.