Міжнародна академічна мобільність студентів

26 січня 2022 року відбулася відкрита дискусія «Міжнародна академічна мобільність студентів», метою якої було обговорення можливостей студентів навчатися за програмами академічної мобільності та проходити мовне стажування. Модераторка – завідувачка кафедри загальної педагогіки та дошкільної освіти професорка Марія Чепіль.

У дискусії взяла участь начальниця відділу міжнародних зв’язків Лідія Романик, яка представила особливості фінансування освітніх програм та можливості студентів нашого університету протягом семестру безкоштовно реалізувати академічну мобільність в одному із європейських закладів вищої освіти.

Студенти отримали відповіді на запитання від випускників нашого університету, які перебували на навчанні за програмами Еразмус+ та отримували стипендії. Юля Бобітко впродовж одного семестру навчалася в Університеті прикладних наук VIVES (Бельгія), Ореста Карпенко – впродовж двох семестрів за програмою Еразмус+ у Педагогічному університеті м. Відень (Австрія). Досвідом оформлення документів та отриманням можливості навчатися за програмою Еразмус+ у Бельгії у 2022 році поділилася студентка спеціальності «Дошкільна освіта» Яна Мельник. Доцент Юрій Калічак та професорка Марія Чепіль поділилися досвідом двотижневого навчання студентів-дошкільників у Католицькому університеті  м. Люблін.

Під час дискусії представлено й обговорено питання освітньої політики у Європейському просторі вищої освіти, інтернаціоналізації вищої освіти в Україні, успіхів, викликів та перспектив академічної мобільності для студентів українських ЗВО.

Присутні мали можливість поставити запитання і отримати інформацію щодо участі у міжнародній мобільності студентів спеціальності «Дошкільна освіта».

Сподіваємося, що зустріч дасть поштовх молоді обрати для себе майбутнє!!!