Міжкафедральний науково-практичний семінар у Грушівській гімназії

9 вересня 2022 року на базі Грушівської гімназії відбувся науково-методичний семінар «Створення здоровʼязбережувального середовища в умовах сучасної НУШ», який організували спільними зусиллями викладачі кафедри загальної педагогіки та дошкільної освіти, кафедри психології й кафедри соціальної педагогіки та корекційної освіти.
Серед численних учасників семінару: декан факультету історії, педагогіки та психології Орест Гук, доцент кафедри психології Олександр Посацький, учителі гімназії. Модератор заходу – доцент Юрій Калічак.
Надзвичайною цікавістю, інформаційною насиченістю та змістовністю запам’яталися виголошені доповіді учасників семінару, що викликало чимало думок і сприяло жвавому обговоренню кожної з них. Присутні виявили справжній інтерес та неабияку поінформованість щодо обраної актуальної теми заходу.
У заключному слові учасники узагальнили думки щодо почутого, враження від спільно проведеного абсолютно неформального, цікавого та захоплюючого семінару, а також висловили надію на подальшу плідну співпрацю.

Вам буде цікаво