Міністерством освіти і науки України проведено зустріч «Кращі практики створення дослідницьких лабораторій зі штучного інтелекту (ШІ) в університетах України»

25 червня 2020 року Міністерство освіти і науки України зорганізувало захід «Кращі практики створення дослідницьких лабораторій зі штучного інтелекту (ШІ) в університетах України». Участь у ньому взяла начальник науково-дослідного сектору університету Леся Перхун.

Це перший із двох етапів зустрічі між представниками Міністерства освіти і науки, університетів, представниками бізнесу та Комітету з розвитку ШІ в Україні Мінцифри щодо кращих практик створення дослідницьких лабораторій ШІ при університетах України.

Захід відбувся в режимі онлайн на платформі від МОН (до 100 учасників) + офлайн (до 15 учасників) та включав наступні аспекти:

  • кращі практики та приклади дослідницьких лабораторій ШІ при університетах;
  • мотивація з боку IT-компаній підтримувати та надавати фінансування на

проведення досліджень та функціонування лабораторії у галузі ШІ;

  • правові аспекти створення, організації та офіційне оформлення партнерських відносин між університетами та компаніями.

Відкрили зустріч генеральний директор Директорату науки та інновацій МОН Юлія Безвершенко і голова освітньої групи комітету з розвитку ШІ Віктор Сдобніков.

Метою проведення заходу було зацікавити університети і приватні ІТ-компанії до створення дослідницьких лабораторій в галузі ШІ та надати рекомендації у створенні й організаційній діяльності таких лабораторій.

Вам буде цікаво

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors