Методичний семінар «Самостійна робота учнів у позаурочний час»

27 листопада 2017 року в головному корпусі університету відбувся методичний семінар «Самостійна робота учнів у позаурочний час» за участю студентів. Модератором заходу стала доктор педагогічних наук професор Ольга Кобрій.

Із вітальним словом до учасників семінару звернулася завідувач кафедри загальної педагогіки та дошкільної освіти доктор педагогічних наук професор Марія Чепіль.

Зі своїми доповідями виступили студенти: Мар’яна Гнатко  («Проблема організації самостійної роботи в руслі української мети та завдань школи»); Тетяна Крушельницька («Значення організації самостійної роботи особистості в контексті європейських освітніх завдань»); Марія Фирта («Ідея розвитку проблеми організації самостійної роботи особистості в українській педагогіці ХІХ – поч. ХХ ст.»), Валентина Манько («Ідея розвитку проблеми організації самостійної роботи в педагогіці С.Русової»); Ірина Рубаш («Ідея розвитку проблеми організації самостійної роботи особистості в педагогіці Г.Ващенка»), Микола Кондратів («Ідея розвитку проблеми організації самостійної роботи в зарубіжній педагогіці»), Іванна Лепка («Ідея розвитку проблеми організації самостійної роботи учнів у радянській педагогіці»), Любов Сидорчук («Ідея розвитку проблеми організації самостійної роботи учнів у педагогіці В.Сухомлинського»), Юлія Тантала («Ідея розвитку проблеми організації самостійної роботи учнів у сучасній педагогічній науці»), Дарина Альфавіцька («Ідея розвитку проблеми організації самостійної роботи учнів у позаурочний час в умовах самопідготовки до занять»), Юлія Будзович («Розвиток учнів як результат реалізації змісту навчально-виховного процесу з метою організації самостійної роботи»), Михайло Курин («Роль вчителя в організації самостійної роботи учнів»), Мар’яна Шикор  («Методи організації самостійної роботи учнів у позаурочний час»), Соломія Якубів («засоби організації самостійної роботи учнів у позаурочний час»).