Меню

«

»

Ментальне тренування зі студентами інституту фізичної культури та здоров`я

28 листопада 2017 року в рамках проекту Національного олімпійського комітету України #OlimpicLab відбулося ментальне тренування зі студентами інституту фізичної культури і здоров`я.

Мета проекту: поширення олімпійських ідеалів та принципів, залучення молоді до олімпійського руху, пропагування здорового способу життя, знайомство студентів з зірками українського й світового спорту та надбання корисних життєвих навичок і лідерських якостей.

Активності «Olympic Lab»: ментальне тренування, олімпійський чат, семінари про здоровий спосіб життя, «Eat smart» («Їж розумно»), знайомство студентів із олімпійським рухом, олімпійськими цінностями, історією розвитку Олімпійських ігор та філософією олімпізму, волонтерський рух».

Участь у заході взяли понад 70 студентів інституту. Про ментальне тренування, його особливості та методи розповіла кандидат психологічних наук доцент кафедри загальної психології Світлана Білозерська.

Спортивна гордість університету майстри спорту з кікбоксінгу Олег Павляк та Остап Саламін, майстер спорту міжнародного класу з хортингу Христина Пиць, чемпіон Европи з гирьового спорту Андрій Лагуш поділилися зі своїми колегами досвідом використання деяких методів ментального тренування у своїй спортивній діяльності.

На заході були присутні і взяли активну участь професорсько-викладацький склад кафедр теорії та методики фізичного виховання, спортивних дисціплін і туризму а також учасниця зимової Олімпіади в Ліллегаммері (Норвегія, 1994), виконавчий директор відділення Національного олімпійського комітету України у Львівській області Христина Подгрушна-Опьола.

Модератором тренування став заступник директора інституту Олександр Лемешко. На завершення заходу всі студенти отримали подарунки від відділення Національного олімпійського комітету України у Львівській області.