«Мандрівкою Великого Посту»

10 квітня єпископ Самбірсько-Дрогобицький УГКЦ Ярослав Приріз провів цікаву зустріч зі студентами та викладачами Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка на тему «Мандрівкою Великого Посту».

Вітальним словом Владику Ярослава зустріли ректор університету Надія Скотна та декан факультету початкової та мистецької освіти Іван Кутняк. У своєму слові Владика наголосив на потребі щирої та постійної молитви, поглибленого вивчення Священного Писання, пізнання Божих істин та сенсу людського життя. Владика засвідчив особистий досвід віри та Божої сили у різних непростих життєвих ситуаціях, вказав на шляхи вирішення та подолання проблем особистого, родинного та суспільного життя, представив багатогранну діяльність Церкви у різних сферах людського життя. Опісля відбулася презентація документального фільму з нагоди 25-ліття Самбірсько-Дрогобицької Єпархії  УГКЦ.

Наприкінці цікавої зустрічі о. Олег Кекош (директор Центру академічного душпастирства СДЄ УГКЦ, капелан педуніверситету) висловив подяку владиці Ярославу за щирі молитви та турботу про виховання сучасної молоді. Студенти та викладачі приєдналися до подячних слів за особисту увагу Владики, яку досвідчили вже не один раз на подібних зустрічах в університеті.

Капеланська служба академічного душпастирства

Вам буде цікаво

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors