Майстрині Дрогобицького університету взяли участь у фестивалі

26 вересня 2021 року в селі Мшанець відбувся фестиваль «В гості до Бойків та о. Михайла Зубрицького», присвячений пам’яті священика УГКЦ о. Михайла Зубрицького, який з 1883 до 1914 рр. був тут душпастирем і все своє життя присвятив розвитку Бойківщини.

Мета фестивалю: популяризація Бойківщини, розвиток культурного туризму в малих бойківських селах, створення оригінального бренду Мшанця та всього регіону.

Учасниками фестивалю були керівниця лабораторії «Мистецька Бойківщина», заслужена майстриня народної творчості України Надія Кузан та членкиня національної спілки майстрів народного мистецтва України Галина Гром. Вони представили виставку художніх виробів із вишивки, вибійки, бісероплетіння та колекцію дитячого одягу, виконаних в етностилі. Майстрині провели майстер-клас із технології пошиття бойківських сорочок, розповіли про відмінності в технології крою та орнаментального оздоблення сорочок різних регіонів Бойківщини. Галина Гром поділилася досвідом виготовлення тканих виробів із майстринею Ольгою Матішак із с. Бабино, яка проводила майстер-клас із виготовлення тканих доріжок.

Вам буде цікаво