Майстер-клас із яворівського розпису у Товаристві «Надія»

Діти та молодь з особливими потребами у Дрогобицькому добровільному товаристві захисту дітей-інвалідів «Надія» завжди радіють спілкуванню з ровесниками, друзями, наставниками і прагнуть набути нових навичок, необхідних у повсякденному житті. Вони розвивають свої уподобання, демонструють здібності і розкривають таланти, стверджують власне право на шанування людської гідності та на любов. Особливо діти радіють гостям і друзям, які приходять до них заради спілкування, спільних творчих зустрічей, ігор, майстер-класів.

Тож 21 листопада 2018 року студенти групи Т-109М навчально-наукового інституту фізики, математики, економіки та інноваційних технологій Анна Шумило, Ірина Шавало, Наталія Козловська, Тетяна Салата, Ярина Вербіщук, Андрій Лозинський, Дмитро Теллінгер і викладачі кафедри технологічної та професійної освіти провели майстер-клас із традиційного яворівського розпису для дітей з особливими потребами. Щирі знайомства, усмішки, розповіді про народне мистецтво виготовлення, розпису та побутування дерев’яних яворівських забавок і спільне розписування прикрас на різдвяну ялинку «пташок щастя» – саме у такому режимі відбулася ця незабутня для всіх зустріч.

Наприкінці цього цікавого заходу один із його учасників Тарас Лучак висловив свої думки й емоції у поетичних рядках:

Сьогодні в цей зимовий час

Для нас провели майстер-клас.

Де було дуже всім цікаво,

Бо «яворівку» малювали,

Птахів як сонечок яскравих,

Що залишились разом з нами