«Майбутнє будується нами»

3 жовтня 2017 року в рамках екологічної акції за збереження та чистоту довкілля «Майбутнє будується нами» студенти біолого-природничого факультету здійснили поїздку на гору Високий Верх с. Волосянка Сколівського району.

Мета акції:

– показати реальну проблему засміченості Карпат;

– залучити студентів до вирішення цієї проблеми;

– пробудити громадську свідомість, що зміни починаються саме з «мене!», й що чистота України, залежить від кожного з нас!

Волосянка зараз більш відома як гірськолижний курорт. Туристичний бізнес тут успішно процвітає. Та саме недбалість місцевих закладів і є причиною появи цих «курганів» зі сміття. Завдяки плідній та сумлінній праці наших студентів вдалося хоч трішки долучитися до вирішення цієї проблеми. В результаті акції було зібрано 60 мішків (об’ємом 100 л) сміття, загальна вага яких понад 500 кг. Студенти дотримувалися такої уже звичної позиції сортування сміття – на пластик і скло. Результат був вражаючим, адже завдяки командній праці, вдалося прибрати те, що на перший погляд було безнадійно захаращено. Маємо надію, що акція приверне увагу до цієї проблеми і заохотить громадян активно долучатися до таких заходів, а також усвідомити свою роль у творенні європейської держави.

Керівництво біолого-природничого факультету висловлює слова подяки автоперевізній фірмі ТзОВ «Сігма» за наданий безкоштовний транспорт, підтримку у таких акціях та адміністрації бази «Захар Беркут» за безкоштовні витяги канатною дорогою.

Вам буде цікаво

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors