Магістранти інституту фізичної культури і здоров’я відвідали Медичний центр фізичної терапії «Аделі»

15 – 17 листопада 2019 року, згідно з підписаною угодою про співпрацю, студенти інституту фізичної культури і здоров’я Марта Верес, Олександра Буцик, Лілія Швед, Аліна Турдай, В`ячеслав Сидорчук, Руслан Роман, Віра Коваль, Михайло-Олег Миськів (група ФТЕ-12М) відвідали міжнародний Медичний центр фізичної терапії «Аделі» м. Пієштяни (Словаччина), який спеціалізується на реабілітації пацієнтів із неврологічними порушеннями.

Студенти ознайомилися з програмою інтенсивної реабілітації, застосуванням мультидисциплінарного підходу та використанням динамічно-навантажувальних костюмів «Аделі» у роботі із пацієнтами з порушеннями центральної нервової системи різної етіології (дитячий церебральний параліч, інсульт, черепно-мозгові травми, травми спинного мозку, нейроінфекції). Також деякі студенти побували на таких процедурах: оксигенотерапія, магнітотерапія, ультразвук, біолампа, мануальна терапія.

Студентам цікаво було спостерігати за організацією роботи медичних працівників, фізичних терапевтів та ерготерапевтів, їх взаємодією та співпрацею для поліпшення стану здоров`я пацієнтів.

Студенти інституту надзвичайно задоволенні відвідуванням центру, адже здобули нові знання та досвід для своєї майбутньої професії.

Вам буде цікаво