Магістр інституту фізичної культури і здоров’я Микола Герчук – кращий арбітр ФІНАЛУ АФЛУ

18 – 20 вересня 2020 року на майданчиках луцької «Арени спорт», відбувся головний турнір аматорських футзальних команд України – ФІНАЛ АФЛУ… Щоб виявити чемпіона Аматорської Футзальної Ліги України, на Волинь прибули 12 команд із числа лише переможців та володарів кубків регіональних змагань!

До другого етапу потрапили кращі команди, що сформували півфінальні пари, переможці яких у фінальному протистоянні виявляли Чемпіона АФЛУ…

Приємно констатувати, що фінальний поєдинок Асоціація футзалу України доручила судити відразу трьом студентам Дрогобицького університету (вихованці доцента кафедри спортивних дисциплін і туризму Романа Проця). До складу бригади арбітрів Фіналу призначили студента І курсу другого (магістерського) рівня вищої освіти Миколу Герчука (гр. ФК-11М) і студента ІІІ курсу першого (бакалаврського) рівня вищої освіти інституту фізичної культури і здоров’я Тараса Козака. Асистував їм Богдан Лепак.

У підсумку змагань Микола Герчук був визнаний кращим арбітром Всеукраїнського фіналу АФЛУ – 2020 року. Вітаємо магістранта і його наставника з визнанням на Всеукраїнському рівні та бажаємо подальших успіхів!

На фото 1: Арбітри Всеукраїнського фіналу АФЛУ – вихованці доцента Романа Проця (зліва направо): Р. Гера, Н. Лизан, Т. Козак, Р. Проць, В. Гарасимків, М. Герчук, А. Кузьмін, Б. Лепак