Любові багато не буває…

14 квітня 2022 року в університетському гуртожитку №5 знову відбулося частування. Це вкотре ініціативна група викладачів філологічного факультету привезла смаколики для внутрішньо переміщених громадян.

Спокушали пресмачні вареники з картоплі, приправлені сметаною, манили ароматами домашні кексики та випічка. І як завжди незмінний меседж: “З любов’ю від філологів! Все буде Україна!” Тому й страви на пункті видачі довго, знову-таки, не затримались, адже були дуже апетитними і вже здобули популярність серед мешканців гуртожитку.

Наші господині з філологічного факультету роблять неймовірну справу, бо для людей, котрі змушені були покинути рідні домівки через війну, так важливо отримати підтримку та відчуття домашнього затишку.

Керівництво університету вкотре висловлює щиру вдячність ініціативній групі викладачів філологічного факультету, які, незважаючи на складний фінансовий та військовий час, не залишають у біді внутрішньо переселених громадян.