Літо – можливість відпочинку та педагогічної практики

Кожного року, традиційно студенти Дрогобицького університету у літній період долучаються до педагогічної роботи у дитячих оздоровчих таборах. Цьогоріч профком студентів університету організував кілька груп студентів, які мали змогу на практиці проявити свої теоретичні знання з педагогіки та виховання. Зокрема надзвичайно вдалою виявилась практика студентки факультету психології, педагогіки та соціальної роботи Яни Мельник,яка працювала культорганізатором у НОТ “Політехнік – 2”, що у містечку Славсько Львівської області. Це був перший досвід Яни на такій посаді з яким воначудово впоралася. Підтвердженням цього є схвальні відгуки керівництва та адміністрації НОТ “Політехнік – 2”.

Прекрасний колектив, гарна атмосфера та неймовірна природа українських Карпат створили усі умови для вдалої практики. Як зазначає сама Яна Мельник: «Це був мій вибір-йти чи не йти і я спробувала,жодного разу не пожаліла. Поки молоді – не бійтесь ловити можливості».

Запрошуємо і надалі всіх активних та талановитих студентів долучатися до літньої практики, поєднавши її з чудовим відпочинком.

Вам буде цікаво