Літературно-мистецький вечір «СЛОВА КОБЗАРЕВІ ЗГАДАЙМО ПРОРОЧІ»

Ми живі! Цілий вік, сотні літ

Проти хвилі несем його ім’я,

І співаєм його Заповіт

Поза часом. В усіх  поколіннях!

20 березня 2018 року в актовому залі головного корпусу університету відбувся літературно-мистецький вечір «Слова Кобзареві згадаймо пророчі».

Чоловічий камерний хор «Боян Дрогобицький» розпочав захід твором  «Реве та стогне Дніпр широкий» (художній керівник – Василь Довгошия, концертмейстер – Тамара Козій).

Шевченкові поезії читали студенти різних факультетів, зокрема: філологічного факультету – Катерина Комарницька та Соломія Кицун, соціально-гуманітарного – Оксана Малетич, історичного – Василь Хорканін та студентка ІФМЕІТу Юлія Чухрай.

На заході виступили: студенти ІММ Марія Чурій (концертмейстер – Тетяна Сапунко), Софія Січ та Володимир Осташ (концертмейстер – Наталія Сторонська), викладач ІММ Андрій Боженський, лауреат міжнародних та всеукраїнських конкурсів і фестивалів студентська хорова капела «Gaudeamus» (художній керівник – професор Степан Дацюк, концертмейстер – Роман Хрипун), Ярослав Дзендзерович  та народний ансамбль бандуристок (художній керівник – Стефанія Пінчак).

Концертну програму підготували професор Степан Дацюк, доцент Марія Стецик та начальник виховного відділу Ірина Казан. Ведучі концерту: студентка філологічного факультету Христина Флешко та студент ІФМЕІТу Андрій Василів.