Лекції слухачам «Університету третього віку»

Тривалий час викладачі кафедри анатомії, фізіології та валеології біолого-природничого факультету активно співпрацюють із Дрогобицьким міським територіальним центром соціального обслуговування.

Протягом січня 2018 року доценти кафедри анатомії, фізіології та валеології Євстахій Шипитяк, Галина Ковальчук, Олена Волошин та викладач Оксана Лупак читали лекції слухачам «Університету третього віку» на факультеті «Основи медицини та здорового способу життя».

Тематика лекцій була різноманітною та надзвичайно актуальною для літньої аудиторії, оскільки стосувалася окремих поширених захворювань та заходів щодо їх профілактики. Під час занять слухачі мали змогу у цікавій та доступній формі отримати інформацію про причини виникнення серцево-судинних захворювань, цукрового діабету, онкологічних захворювань шкіри, основних порушень зору, а також довідатися як попередити ці захворювання та не допустити їх ускладнень.

З метою визначення стану власного здоров’я, а також з’ясування ризику виникнення та розвитку серцево-судинних захворювань аудиторії було запропоновано пройти тестування.

Лекції викликали неабияке зацікавлення у слухачів, про що свідчить велика кількість запитань, на які лектори дали вичерпні відповіді.

Вам буде цікаво

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors