Лекція-тренінг із надання домедичної допомоги

12 квітня 2022 року в навчально-науковій лабораторії з ерготерапії інституту фізичної культури і здоров’я відбулася лекція-тренінг із надання домедичної допомоги.

Захід був присвячений Всесвітньому дню здоров’я, що відзначався нещодавно. Тема лекції була обрана як максимально актуальна в сучасних умовах військового стану. Присутні на тренінгу викладачі та студенти інституту одержали теоретичні знання, необхідні для зупинки критичної кровотечі, відновлення прохідності дихальних шляхів, допомозі при пневмотораксі та проведення серцево-легеневої реанімації.

Під керівництвом лекторів к. мед. н. К.М. Соколова та ст. викладача Ю.Л. Рогалі всі охочі мали також можливість відпрацювати алгоритми надання допомоги при зазначених невідкладних станах.