Легенди Дрогобича для першокурсників факультету початкової та мистецької освіти

15 вересня 2021 року для студентів-першокурсників факультету початкової та мистецької освіти за ініціативи академнаставниць Олени Кравченко-Дзондзи та Наталії Стасів було організовано екскурсію «Легенди міста Дрогобича». Оглядову екскурсію містом провів відомий у Дрогобичі громадський активіст, екскурсовод, учасник ініціативної групи з відродження Дрогобицької солеварні Андрій Юркевич.

Першокурсники мали змогу оглянути унікальні місця університетського міста, споглянути його архітектурні принади. Старовинні храми, величні вілли, найвидатніші пам’ятки та споруди, містичні розповіді екскурсовода – все це глибоко вразило студентів і сповнило їхні серця неповторним автентичним духом. Захоплива прогулянка дала можливість відвідати місця, пов’язані із життєписами Юрія Дрогобича, Івана Франка, Бруно Шульца.