Лауреатська сходинка піаністки факультету початкової освіти та мистецтва

Непростий час російсько-української війни змушує нас ще більше розуміти цінність розвитку української освіти та культури для сучасних державотворчих процесів. Формування високопрофесійних педагогів мистецького напрямку є важливою ділянкою навчального процесу в Дрогобицькому державному педагогічному університеті імені Івана Франка.

1 травня 2023 року завершився V International piano competition «Piano-Art» (Žilina, Slovak republic), на якому здобувачка освіти факультету початкової освіти та мистецтва Розалія Мельникова стала лауреаткою ІІ премії. Вдосконалюючи свою фахову майстерність в класі фортепіано доцентки Уляни Молчко, магістрантка показала свої значні музично-виконавські здобутки на міжнародному змаганні.

Конкурсну програму Розалії Мельникової становили різностильові твори зарубіжних та українських композиторів. Журі високо оцінило професійні якості піаністки, зокрема проникливе художньо-змістове інтерпретування творів українських композиторів Миколи Лисенка, Станіслава Людкевича, Миколи Колесси.

Вітаємо Розалію Мельникову та доцентку Уляну Молчко з новими піаністичними досягненнями на міжнародному рівні.

Христина ГАВРИЛЯК,

студентка факультету початкової освіти та мистецтва