Лауреатка Премії Верховної Ради України молодим ученим – професор Ореста Карпенко

12 травня 2023 року відбулося урочисте вручення дипломів та нагрудних знаків молодим ученим, лауреатам Премії Верховної Ради України за 2021 рік. Серед лауреатів Премії – доктор педагогічних наук, професор кафедри загальної педагогіки та дошкільної освіти Ореста Карпенко.

Голова Верховної Ради України Руслан Стефанчук привітав 30 найталановитіших молодих учених у галузі фундаментальних і прикладних досліджень та науково-технічних розробок за 2021 рік. Спікер Парламенту України відповів на численні питання вчених, вислухав пропозиції щодо стратегії розвитку науки та закладів вищої освіти, а також наголосив на важливості підтримки науки та молодих вчених. Голова Верховної Ради України акцентував увагу на перспективах розвитку української науки та її вихід на міжнародний рівень.

Заступник голови Комітету з питань освіти, науки та інновацій Сергій Колебошин привітав лауреатів Премії, ознайомив з роботою Комітету, секретаріату Комітету, народних депутатів України. На зустрічі обговорювалися нагальні питання наукової сфери, законодавчі ініціативи народних депутатів України з розвитку науки, підтримки науковців. Однією з нагальних проблем сьогодення є повернення молодих вчених в Україну.

Бажаємо сил і натхнення для подальших творчих звершень задля розвитку України!

Вам буде цікаво