Лабораторно-хімічна практика на біолого-природничому факультеті

Відповідно до діючого навчального плану з 21 червня до 4 липня 2021 року проводилася навчальна (лабораторно-хімічна) практика для студентів спеціальності 014 Середня освіта (Хімія) у хімічних лабораторіях кафедри біології та хімії.

Практика розпочалася заняттям за допомогою онлайн-платформи Zoom, де було обговорено завдання, план занять, обрано методи роботи та методику дослідження хімічного складу визначених водних об’єктів на території Дрогобицького району.

В лабораторії було проведено інструктаж із техніки безпеки на робочому місці та продовжено роботу згідно з узгодженим планом: відпрацювання методик відбору проб води, відбір проб поверхневої води Дрогобицького району, аналіз відібраних проб води, обробка результатів та оформлення звіту.

Студентка Уляна Савіцька поділилася своїми враженнями про проходження практики офлайн: «За період дистанційного навчання у мене не було можливості побувати в лабораторії, тому я дуже щаслива, що випала така нагода на практиці, де відчула себе справжнім хіміком – у білому халаті, з великою кількістю реактивів та різних колб, штативів з пробірками, склянок, крапельниць з індикаторами навколо мене; а ще я дізналася багато нового та отримала потрібні практичні навички».

Після завершення практики студентка успішно захистила звіт, а розпочаті дослідження матимуть продовження, результати ж можуть бути використані у написанні курсової роботи з хімічних дисциплін.

Вам буде цікаво