Професор Жешувського університету прочитав лекцію для студентів факультету здоров’я людини та природничих наук

28 листопада 2022 року з ініціативи викладачів кафедри теорії та методики фізичного виховання і спорту для здобувачів першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти спеціальностей 014 «Середня освіта (Фізична культура)», 017 «Фізична культура і спорт» було проведено онлайн-лекцію «Персоналістичний погляд на страждання спортсмена». Гостьовий лектор – ксьондз, доктор габілітований, професор Жешувського університету (м. Жешув, Польща) Адам Подольський.

Лекція Адама Подольського була присвячена аналізу окремих проблем психології спорту. В ній розглядають питання переживань спортсменів у стресових ситуаціях, зокрема, у травмованих гравців і пов’язаних із цим морально-психологічних переживань тощо; характеризують сучасні підходи до лікування травмованих гравців із використанням новітніх досягнень медицини; акцентують на практиці застосування незаконних засобів у таких випадках, що порушують концепцію спорту та суперечать його базовим моральним засадам – формування молодої людини як гармонійної, благородної особистості, відкритої для розуміння та співпраці з іншими.

Позитивним моментом лекції-дискусії стало активне обговорення проблематики. Здобувачі мали можливість ставити запитання й отримували на них вичерпні та ґрунтовні відповіді. Гостьова лекція відбулася у творчій і дружній атмосфері, а надана інформація зацікавила здобувачів, які відчули важливість і перспективність обраної професії.

Відтак декан факультету здоров’я людини та природничих наук професор Микола Лук’янченко і заступник декана доцент Роман Чопик висловили слова вдячності  Адамові  Подольському за цікаву й змістовну лекцію.

Відведений на лекцію час пролетів швидко та непомітно, а саме заняття стало оригінальним і ефективним продовженням співпраці кафедри теорії та методики фізичного виховання і спорту з Жешувським університетом.

Модерувала зустріч завідувачка кафедри теорії та методики фізичного виховання і спорту доцентка Світлана Герасименко.

Вам буде цікаво