КРУГЛИЙ СТІЛ СПІЛЬНО З КЗЛОР «САМБІРСЬКИЙ ФАХОВИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ КОЛЕДЖ ІМЕНІ ІВАНА ФИЛИПЧАКА»

24 листопада 2022 року кафедра фундаментальних дисциплін початкової освіти спільно КЗЛОР «Самбірський фаховий педагогічний коледж імені Івана Филипчака» провела круглий стіл «Педагогічні ідеї Григорія Сковороди у вимірі сьогодення». Модератор заходу – професор доктор педагогічних наук завідувач кафедри Володимир Ковальчук.

Круглий стіл вітальним словом та доповіддю «Педагогічні ідеї Григорія Сковороди у  вимірі сьогодення» розпочав Володимир Ковальчук.

Докторка філологічних наук професорка кафедри Марія Федурко зосередилася на мовному аспекті педагогічних ідей у виступі «Григорій Сковорода й проблеми сучасної мовної освіти й мовного виховання».

Низку цікавих доповідей виголосили представники КЗЛОР «Самбірський фаховий педагогічний коледж імені Івана Филипчака»:  заступник директора з навчальної роботи  Ольга Собковська – «Світоглядні ідеї Григорія Сковороди в українських реаліях сьогодення»; викладач каліграфії та дитячої літератури  Наталія Зелінська – «Погляд Г. Сковороди на педагогіку через призму його афоризмів»; викладач-методист Оксана Захарко – «Актуальність педагогічних поглядів Григорія Сковороди».

Учасники круглого столу дискутували, обмінювалися думками про видатного українського філософа, богослова, поета, педагога, композитора літургійної музики та його педагогічну спадщину.

Із завершальним словом виступив Володимир Вантух, кандидат економічних наук, директор КЗЛОР «Самбірський фаховий педагогічний коледж імені Івана Филипчака».