«Красуня університету – 2021»

З 17 до 20 травня профком студентів та студентське самоврядування проводить онлайн вже традиційний загальноуніверситетський конкурс «Красуня університету – 2021».

Щоб долучитися до вибору своєї претендентки і за додатковими деталями, переходьте за посиланням https://t.me/joinchat/OsmHLb5GB31lMzhi у телеграм і слідкуйте за інформацією там!

Шановні студенти і не тільки!

Саме на цьому телеграм-каналі ви зможете голосувати за свою фаворитку у конкурсі «Красуня університету – 2021»!

З 17 до 20 травня щодня тут будуть з‘являтися фото/відео різних конкурсів усіх учасниць та відкриті голосування в такій послідовності:

17 травня – конкурс «Представлення».

18 травня – конкурс «Мій талант».

19 травня – конкурс «Дефіле у вечірній сукні».

20 травня – голосування за «Міс глядацьких симпатій».

Частка балів, яку отримають наші конкурсантки від ваших голосів, становитиме 40%.

Інші ж 60% відсотків – це бали поставлені суддями, з якими ми вас згодом ознайомимо ближче.

Щодня з 17 до 20 травня заходьте, голосуйте та обирайте свою красуню університету, адже її перемога залежить саме від вас!