«Красуня університету – 2019»

22 травня 2019 року в Народному домі імені Івана Франка відбувся конкурс «Красуня університету – 2019», який традиційно організовує профком студентів.

Відповідно до положення у конкурсі брали участь 9 учасниць – представниці від кожного інституту та факультету. Програма заходу складалася з таких конкурсів: «Представлення», «Інтелектуальний», «Український стиль», «Мій талант», «Вихід у купальниках», «Вечірній» (вихід у вечірніх сукнях).

Для глядачів також була підготовлена різноманітна концертна програма: звучали пісні у виконанні минулорічних переможців та учасників конкурсу «Шанс» дуету Анни-Марії Мельнирович та Романа Шепіди, Ірини Навроцької, Марти Верес. Свою майстерність на сцені продемонстрували знані на Дрогобиччині танцювальні колективи «Мерінга», «Імпресіа» й «Азарт». Цікавий виступ показали вихованці спортивного клубу «Еней». Хвилини сміху глядачам подарувала команда КВН «Френдзона», а концертмейстр Юрій Дякунчак зачарував усіх присутніх грою на акордеоні.

Гарну атмосферу в залі створили та підтримували Ірина Навроцька (ведуча «Твоє радіо») та ведучий розважального агентства «Showtime» Володимир Думич. Журі, в склад якого входили партнери та спонсори конкурсу, визначили переможців.

Ними стали:

  • ІІ Віце-міс – Марта Сенишин, студентка філологічного факультету;
  • І Віце-міс – Богдана Гірська, студентка факультету психології, педагогіки та соціальної роботи;
  • «Красунею університету – 2019» стала представниця історичного факультету Людмила Базишин.

Всі учасниці отримали квіти та цінні подарунки від організаторів і спонсорів, а переможниця номінації «Міс глядацьких симпатій» Людмила Базишин (історичний факультет) отримала сертифікат на безкоштовний тур в Європу. «Красуня університету – 2019» також отримала головний приз – сертифікат на проведення весільної церемонії.

Організатор конкурсу голова профкому студентів Ігор Гівчак висловлює щиру подяку всім партнерам та спонсорам, учасникам концертної програми, які долучилися до проведення цього прекрасного весняного свята.Вам буде цікаво

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors