Козацькі забави – 2016

25 жовтня 2016 р. на майданчику біля гуртожитку №1 (вул. В. Великого, 3) відбувся щорічний фестиваль „Козацькі забави – 2016” першості ДДПУ ім. І. Франка серед збірних студентських команд факультетів.

Програма змагань включала приготування козацького куліша, козацькі комбіновані естафети (4+4), конкурси „Отамани”, „Козачки”, боротьбу на руках (хлопці і дівчата), метання колоди, перерізання колоди, перетягування линви, а також показові виступи та художні номери.

За результатами конкурсів та естафет:

І місце здобула команда історичного факультету,

ІІ місце зайняла команда ІФМЕІТ, а ІІІ місце – команда соціально-гуманітарного факультету.

Привітали студентів проректор з науково-педагогічної роботи В. Шаран, декан факультету фізичного виховання Р.Чопик, завідувач кафедри фізичного виховання О. Слімаковський та голова профкому студентів університету І. Гівчак.

Переможців нагородили солодкими призами та  грамотами спортивного клубу університету.