Конференція-презентація на історичному факультеті «Видатні люди Дрогобича»

11 жовтня 2016 року на історичному факультеті відбулася конференція-презентація «Видатні люди Дрогобича».

Заступник декана доцент Світлана Біла відкрила конференцію-презентацію та розповіла про Дрогобич, як місто багатьох культур. Студенти-історики підготували цікаві доповіді з презентаціями про відомих у світі людей, які так чи так пов’язані з Дрогобичем: «Всесвіт музики Ігнатія Тегермана» (Ганна Сергєєва, гр. ІП-32Б); «Зірка світового рівня – Елізабет Бергнер» (Аліна Звіринська, гр. ІП-31Б); «Бруно Шульц і його місто» (Мар’яна Герляк, гр. ІП-41Б); «Альфред Шраєр. Життя, переплетене з Дрогобичем» (Василина Бермес, гр. ІП-42Б); «Ю. Котермак і дрогобицька юність» (Ганна Шумська, гр. ІП-31Б); «Єврейський маляр – Маврицій Готтліб» (Остап Зубкович, гр. ІП-31Б); «Іван Франко і Дрогобич» (Лілія Кузишин, гр. ІП-41Б); Мирослав Маринович – той, що не здається» (Лілія Гриник, гр. ІП-31Б); «Російський олігарх із Дрогобича – Віктор Вексельберг» (Ігор Чорний, гр. ІП-31Б).

На заході були присутні студенти, викладачі та вчителі загальноосвітніх шкіл Дрогобицького району на чолі з доц. Надією Дудник.