Команда «Соціологині» здобула перемогу в Національному дебатному турнірі

21 травня 2021 року за форматом Британських парламентських дебатів на платформі ZOOM за участі команд-переможниць І туру регіональних дебатних турнірів з усіх куточків України відбувся Національний дебатний турнір. До дискусії щодо теми політичних реформ долучилось 77 учасників. Серед них – студентки ІV курсу спеціальності «Соціологія» Марія Футиш та Мар’яна Гриньо, які в регіональному турі посіли І місце у команді-тандемі з назвою «Соціологині».

Під час турніру відбулися змагання команд у двох раундах та фіналі. У першому раунді учасники дебатували на тему «Парламент має ухвалити закон «Про місцевий референдум»». Тема другого раунду – «Парламент має запровадити систематичну практику публічних консультацій, ухваливши відповідний закон». У фіналі команди відстоювали позиції «за» і «проти» на тему «Парламент має реформувати політичні партії, ухваливши новий закон».

Захід проводився у межах проєкту «Право вибору», що підтримується Національним Демократичним Інститутом (NDI), за фінансування, яке надало Агентство США з Міжнародного Розвитку.

Успішно пройшовши два раунди, команда студенток Дрогобицького університету ввійшла до фіналу і здобула призове ІІІ місце. Фіналісти нагороджені дипломами, кубками та сертифікатами на техніку. А Марія Футиш перемогла у номінації «Кращий спікер».

Вітаємо наших студенток, гордимося ними і трішки засмучені, що вони уже на порозі завершення нашої освітньої програми!