Команда ДДПУ – переможець естафети

12 жовтня 2018 року в Дрогобичі відбулася легкоатлетична естафета, приурочена до 76-річчя створення ОУН-УПА, Дня українського козацтва та свята Покрови Пресвятої Богородиці.

Урочисте відкриття легкоатлетичної естафети відбулося у парку імені Степана Бандери,

Маршрут забігу пролягав через вулиці Т. Шевченка, О. Нижанківського та І. Франка.

Серед команд загальноосвітніх шкіл перемогла команда Дрогобицької гімназії, посівши І місце, ІІ місце виборола команда ЗОШ №16 і ІІІ місце – Дрогобицький педагогічний ліцей.

Серед навчальних закладів І – ІV рівнів акредитації перемогу здобула команда ДДПУ імені Івана Франка, яка складалася зі студентів навчально-наукового інституту фізичної культури і здоров`я, ІІ місце посів Дрогобицький коледж нафти і газу, ІІІ місце – Дрогобицький механіко-технологічний коледж.

Загалом участь в естафеті взяли 17 команд. Тренери команди ДДПУ: Г.Д. Кондрацька, В.О. Редчиць, Р.Л. Федорищак.

Переможці та учасники змагань були нагороджені кубками та грамотами.